شرکت بازرگانی مریان شیمی فعالیت خود را از سال 1386 به عنوان تنها نماینده رسمی فروش ریالی اسانس های خوراکی ژیوادان سوئیس در ایران، آغاز کرد.

این شرکت با هدف تامین اسانس های خوراکی مایع و پودری موفق به ایجاد همکاری پایدار با یکی از برترین تولیدکنندگان اسانس جهان تحت نام ژیوادان در صنایع غذایی، دارویی و بهداشتی شده است که سهم قابل توجه بازار دنیا را داراست و نقش بسزایی در هدایت دنیای طعم و رایحه دردنیا را برعهده دارد.


نگرش مشتری مداری حاکم بر فعالیت های این مجموعه همگام با ارائه نوآوری و خلاقیت مستمر مطابق با تکنولوژی های روز دنیا در عرصه صنایع غذایی به مشتریان عزیز موجب افزایش رضایت آنان شده است.

با توجه به اینکه رقابت سالم و اصولی با رقیبان، سرلوحه ی فعالیت شرکت ما می باشد؛ خدمت رسانی به کشور عزیزمان ایران و کمک به رشد و توسعه ی صنایع غذایی و دارویی به عنوان شاخصی برای میزان نمو کشور نیز همواره مورد توجه مدیران و کارکنان این شرکت بوده است.

شرکت بازرگانی مریان شیمی با توسعه روز افزون در زمینه فعالیت های خویش و در راستای بهبود در امرپشتیبانی و حمایت از تولید کنندگان عزیز جهت تولید محصولات با کیفیت وایجاد همکاری نزدیک با جامعه متخصصان بهداشت و تولید کنندگان صنایع مرتبط موفق به تاسیس بخش آزمایشگاه کاربردی (Application Lab) در سال 1396 شد. از جمله وظایف و اقدامات انجام شده توسط این بخش می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • ارائه نمونه محصول نهایی به همراه دوز مصرفی مناسب اسانس های ژیوادان بکار رفته در محصول مربوطه
  • ارائه پیشنهاداتی جهت مرتفع کردن مشکلات ارگانولپتیکی محصولات
  • آموزش مسئولان واحد تحقیق و توسعه شرکت ها جهت تولید آزمایشی محصولات در محل آزمایشگاه مجموعه
  • پیشنهاد طعم های جدید برای متنوع تر کردن سبد کالاهای شرکت ها
  • ارائه فرمولاسیون تولید محصولات غذایی بصورت آزمایشگاهی و صنعتی
  • پیاده سازی طعم های مختلف بر روی نمونه بدون طعم دریافت شده از شرکت های متقاضی (مخصوص محصولات پودری) جهت مطابقت کامل طعم پیشنهادی با مواد اولیه مورد استفاده شرکت مربوطه

طعم های ارائه شده توسط آزمایشگاه کاربردی این مجموعه، به شما تولید کننده عزیز این امکان را می دهد تا سبد محصولات خود را همگام با تکنولوژی و طعم و رایحه نوین تکمیل نموده و بتوانید با تولید محصولات متنوع، بیش از پیش پاسخگوی نیازهای مشتریان خود باشید.